Бамбукова захисна оболонка перетворить iPhone в ретро-камеру

admin Новинки гаджетів

Бамбукова захисна оболонка для iPhoneНезважаючи на те, що в більшості випадків компактні електронні гаджети чудово виглядають і без будь-яких кейсів або скінів, коли справа доходить до iPhone, купівля якого-небудь додатка починає здаватися більш доцільним рішенням. Зрозуміло, справа, швидше, в бажанні уберегти дорогоцінний «яблокофон» від подряпин і інших неприємностей, ніж у прагненні доповнити і без того завершений і привабливий дизайн. Втім, це аж ніяк не заважає різним кейсам бути оригінальними.

Любителям неординарних рішень напевно припаде до смаку бамбуковий зовнішній корпус від Etsy, що надає смартфону досить банальний і, в той же час, по-хорошому незвичайний стиль. Аксесуар складається з двох компонентів, які надійно кріпляться на корпусі телефону, захищаючи його від різноманітних неприємних дрібниць. До того ж, завдяки лазерному гравіюванню на зовнішній стінці новинки, iPhone надається деяка схожість із старою фотокамерою.

Бамбук видається чи не ідеальним рішенням для виробництва кейсів для телефонів, адже цей матеріал поєднує в собі такі якості, як приємну текстуру, міцність, і малу вагу. Так, новий кейс важить всього лише 22 грами. Новинку можна придбати за 43 долари на Amazon, або ж за 35 доларів безпосередньо у виробника.

Вконтакте
Pinterest