Бездротовий зарядний пристрій Tylt Vu Qi

admin Новинки гаджетів

Бездротовий зарядний пристрій Tylt Vu QiЯкщо ви вже купили смартфон з підтримкою бездротової зарядки акумулятора або в найближчому майбутньому маєте намір їм обзавестися, то, можливо, вас зацікавить зарядний пристрій Tylt Vu Qi. На нього вже відкрите попереднє замовлення, а в продаж він надійде в квітні.

На даний момент пристрій підтримує апарати LG Nexus 4, Nokia Lumia 810, 820, 822 і 920, а також НТС Droid DNA. Найближчим часом число смартфонів з цією функцією буде рости. Зокрема, якщо вірити деяким чуткам, то новий флагман Samsung Galaxy S IV можна буде заряджати подібним способом.

Tylt Vu Qi, по суті, являє собою док-станцію. Досить покласти смартфон зверху, і він почне заряджатися, при цьому швидкість зарядки нічим не поступається стандартним дротяним пристроям. Завдяки кутку підставки в 45 градусів користувач може завжди бачити дисплей смартфона.

Замовити Tylt Vu Qi можна на офіційному сайті за ціною 70 доларів. Бездротовий зарядний пристрій представлено в 4 кольорах. Його можна буде отримати, починаючи з 1 квітня.

Вконтакте
Pinterest