Пристрій проти злодіїв Burglar Blaster зі сльозоточивим газом

admin Новинки гаджетів

Пристрій проти злодіїв Burglar Blaster зі сльозоточивим газомБільшість інфрачервоних пристроїв проти злодіїв використовують сирену для відлякування непроханих гостей. Проте інженери дослідницької компанії Heracles пішли далі і створили пристрій Burglar Blaster, що випускає сльозогінний газ.

Burglar Blaster - це гаджет з незалежною системою живлення, яке може працювати від одного набору акумуляторів протягом чотирьох років. Таким чином, він не залежить від подачі електроенергії. Щоб пристрій не було виведено з ладу дітьми або зломщиками з просунутим обладнанням, є функція зміни коду і секретна кнопка активації.

Для уникнення нещасних випадків призначена 40-секундна пауза між відкриттям дверей і спрацьовуванням пристрою. За цей час власник приміщення повинен відключити прилад. Крім того, на працездатність Burglar Blaster не впливає фарба, завдяки чому можна приховати пристрій від сторонніх очей.

Прилад легко перезавантажити за лічені секунди без яких-небудь спеціальних інструментів. Замовити Burglar Blaster можна на офіційному сайті за 600 доларів.

Вконтакте
Pinterest