Charlotte - робот, який коментує свої дії

admin Новинки гаджетів

Charlotte - робот, який коментує свої діїІснують роботи, які ходять, як павуки; є роботи, які успішно долають всілякі перешкоди на своєму шляху; чимало в світі також і розмовляючих роботів. Але як на рахунок робота, який умів би робити б усе це? Charlotte, який є дітищем ентузіаста Кевіна Охса (Kevin Ochs), являє собою шестиноге створення, яке описує власні дії - зокрема, процес подолання перешкод.

Новинка являє собою проект, над яким все ще ведеться робота. Наприклад, код, який визначає алгоритми поведінки Charlotte в тій чи іншій ситуації, все ще допрацьовується. Робот почав своє існування в якості набору від Trossen Robotics, який був оснащений «мозком» на базі розігнаного до 1000 МГц Raspberry Pi і «душею», написаною на C + +. «Очима і вухами» Charlotte стала система визначення руху Asus Xtion Pro Live, встановлена ​​на рухому основу.

Робот вміє описувати власні дії завдяки синтезатору мови eSpeaks. Новинка також здатна передавати картинку, захоплену камерою Asus Xtion Pro Live, на сторонній дисплей (наприклад, екран iPad або комп'ютера).

Вконтакте
Pinterest