Чудо-ручка отримала Wi-Fi і синхронізацію з Evernote

admin Новинки гаджетів

Чудо-ручка отримала Wi-Fi і синхронізацію з EvernoteКомпанія Livescribe удосконалила ручку, яка перетворює аналогові замітки в цифровий вигляд і записує звук.

Ідея ручки вражає: вона не тільки пише по папері, але й записує аудіо, синхронізуючи звукову доріжку разом з текстом. Таким чином, користувачі можуть почути, що вони говорили під час написання чого-небудь.

Однак у ручки до теперішнього моменту мався істотний недолік: до пристрою завжди додавалися незграбні додатки. Щоб синхронізувати аудіо з текстом, доводилося щоразу підключати ручку до комп'ютера, а керувати нотатками і редагувати їх було не дуже зручно. Однак, все змінилося з виходом нової моделі ручки Livescribe Sky, стверджує The Verge.

Найважливіша відмінність Sky від попередньої моделі Echo - це вбудований модуль Wi-Fi. Також компанія вирішила синхронізувати ручку з популярним "хмарним" сервісом Evernote (без аккаунта в цьому додатку пристрій працювати не буде. Плюс до цього, процес синхронізації заміток з комп'ютером відбувається автоматично. Текст і аудіо моментально відправляються на сервери Evernote, і прочитати, прослухати і відредагувати написане можна негайно.

У девайса є і недоліки. Прослуховувати аудіо через мобільний Evernote незручно, додаток не підтримує відтворення звуку, так що запис відкривається тільки в віконці браузера, зазначає журналіст The Verge.

Вартість ручки варіюється в залежності від обсягу пам'яті: за двухгігабайтную модель Sky доведеться заплатити 169 доларів, за чотирьохгігабайтную - 200, а за восьмигігабайтну - 250 (остання йде в комплекті зі спеціальним професійним блокнотом).

Ручка Sky - це не єдине пристосування, що переводить аналогові записи в цифровий вигляд за допомогою Evernote. Не так давно відомий виробник блокнотів Moleskine запустив у продаж спеціальну серію блокнотів під назвою Evernote Smart Notebook, інформацію з яких можна легко перетворити в цифровий вигляд за допомогою продукції Apple: iPhone, iPad, або iPod touch.

Вконтакте
Pinterest