Незвичайні і цікаві лампи

admin Новинки гаджетів

Незвичайні і цікаві лампиІноді так хочеться подивитися не на щось мега функціональне, а на який-небудь дизайнерський вибрик, який робить повсякденні предметами чимось новим і цікавим. Такі предмети знайдені серед всіх відомих настільних ламп в кількості двох штук.

Break lamp

З першого погляду Break lamp ніяка не супер лампа, а просто звичайний торшер, правда симпатичний. Однак є одне але, подивіться на зображення:

«Який вандал і навіщо поламав таку симпатичну лампу?», - Скаже недосвідчений читач. Насправді все в порядку, так і повинно бути. Цей світильник спеціально задуманий таким чином, що вимкнути його можна просто «поламавши». Включається лампа при зворотному впливі.На мій погляд це досить цікавий девайс, щоб здивувати гостей або не мучитися, намагаючись намацати вимикач вже зручно влаштувавшись у ліжку. Найголовніше - не звикнути вимикати всі світильники саме таким чином. Максимальний діаметр гаджета-лампи - 17см, висота 65 см, світильник поки що дизайнерський концепт і не випускається.

Solar Studylite Lamp

Наступний девайс має скоріше незвичайну форму і носить назву Solar Studylite Lamp.Форма цього світильника нагадує кільцевий фотоспалах, але не в цьому її основна фішка.

Ця лампа розроблена спеціально для бідних студентів, які економлять абсолютно на всьому. Гаджет розрахований таким чином, що постійно підтримує необхідний рівень освітленості і очі зовсім не втомлюються від пихтіння над підручниками.

Більше того, лампа має вбудовану сонячну батарею, а сам світло виходить з 24 LED світильників. Точно також гаджет можна включати розетку як звичайну лампу бра, або торшер, коли скінчитися заряд батарей і йти працювати або вчитися далі. Купити гаджет можна за 33 $, що не так вже й дешево для бідних студентів.

Вконтакте
Pinterest