Cliris - гаджет для автоматичного чищення окулярів

admin Новинки гаджетів

Cliris - гаджет для автоматичного чищення окулярівШвейцарський стартап Cliris SA представив пристрій для чищення окулярів. Симпатичний гаджет Cliris за 4 хвилини очистить, продезинфікує, висушить і, при бажанні, додасть приємний запах окулярам. Кром того, Cliris обробить скло, щоб воно не запотівало.

Всі ці операції здійснюються з використанням ультразвуку та біодеградуючого розчину. Все, що потрібно - це підключити гаджет до електромережі, скласти окуляри і помістити їх в спеціальний висувний відсік. Бачок пристрою наповниться чистячою рідиною. За словами творців, потужність Cliris не перевищує 40 ват.

Біодеградуємий розчин називається Cliriense і є власною розробкою фірми. Він поставляється в картриджах, які встановлюються по два в задній частині. Одного картриджа вистачає на 30 чисток, або на місяць, якщо чистити окуляри щодня.

LED-лампочка попередить, коли розчин на результаті. Замінити картридж легко, а відпрацьовану рідину можна сміливо вилити в раковину, оскільки вона безпечна для навколишнього середовища. Можна чистити будь-які окуляри, у тому числі спортивні. Єдина вимога: в складеному стані вони не повинні бути більше 5х15 см.

Cliris AS збирає гроші на Kickstarter. Правда, поки справи у фірми йдуть не дуже здорово: за перші дні отримано менше 10 тисяч доларів з 280 тисяч необхідних. Якщо проект все ж профінансують, то гаджет для очищення окулярів з'явиться в травні наступного року за ціною 328 доларів.

Вконтакте
Pinterest