Датчик Yardarm для відстеження поліцейської зброї в реальному часі

admin Новинки гаджетів

Датчик Yardarm для відстеження поліцейської зброї в реальному часіТрапляються ситуації, коли до роботи правоохоронних органів виникають питання щодо застосування зброї. Це особливо справедливо для таких країн, як США, де поліція керується дещо іншими правилами порівняно з нашими правоохоронцями. В результаті виникають скандали, які потім виливаються в масові протести.

Уникнути подібних ситуацій і покарати винних поліцейських (або виправдати діючих за правилами) покликаний винахід стартапа Yardarm. Він являє собою датчик, що збирає інформацію про те, коли зброя діставалася з кобури і в яку сторону була направлена, коли з неї стріляли і де вона знаходиться, коли не в кобурі.

Зібрана інформація передається в хмару, що повинно забезпечити об'єктивність даних. Зв'язок з хмарним сховищем здійснюється через стандарт GSM. Дані потім можна відправляти в режимі реального часу в центри боротьби зі злочинністю та диспетчерам.

Зараз гаджет проходить випробування в одному з шеріфскіх департаментів. Трохи більше можна дізнатися на офіційному сайті Yardarm.

Вконтакте
Pinterest