Deltaprintr: доступний 3D-принтер для студентів

admin Новинки гаджетів

Deltaprintr: доступний 3D-принтер для студентівБруклінське тріо, що стоїть за Deltaprintr, задалося досить- благородною метою: розробити якісний 3D-принтер, який могли б придбати навіть студенти. Одержаний в результаті продукт в готовому до використання вигляді коштує 685 доларів. Новинка була запропонована на розгляд передплатників Kickstarter, причому не без успіху. Вже за перший тиждень на рахунку творців Deltaprintr накопичилося близько 100 тисяч доларів з необхідних 195 тисяч. На теперішній момент сума становить 162 000 доларів, а до закінчення кампанії залишається більше 10 днів.

Deltaprintr справляє позитивне враження, причому справа тут не тільки в доступній ціні: якщо розібратися, існує чимало дешевших найменувань. Дійсно важливою якістю пристрою є простота в калібруванні друкованої головки. Власне, настройка може проводитися і в автоматичному режимі. Пристрій також відрізняється непоганою швидкістю «вирощування» об'єктів при порівняно високій точності. Дозвіл Deltaprintr становить 100 мікрон при «крейсерській» швидкості роботи, але можна задати і більш високу, пожертвувавши швидкістю.

Гаджет виконаний у модульному форматі, який легко піддається модернізації. Так, виклавши ще близько 15 доларів на запчастини можна вдвічі збільшити висоту робочого простору. Наповнювач, підтримуваний принтером - це PLA - пластик, що не вимагає підкладки з підігрівом. Втім, для більшої стійкості поверхню можна покрити клейким субстратом. На даний момент готові до роботи «з коробки» моделі вже розпродані. Вартість набору для самостійної збірки по умови попереднього замовлення на Kickstarter становить 500 доларів.

Вконтакте
Pinterest