Екологічно чиста миша M440 від Fujitsu

admin Новинки гаджетів

Екологічно чиста миша M440Зважаючи на те, як багато електронних пристроїв виготовляється в наші дні, дивно, що настільки мало з них створюються з урахуванням впливу на навколишнє середовище. Втім, радує, що, принаймні, окремі виробники гаджетів час від часу виявляють турботу про природу.

До числа таких можна віднести і компанію Fujistu, що недавно представила нову мишу M440 - першу мишу, повністю зроблену з матеріалів, що піддаються мікробіологічному і біохімічному розкладу.За заявами творців новинки, як альтернативу пластику в ній використовуються такі вихідні компоненти, як каучук, крохмаль і лігнін - рослинна речовина, з якого робиться «біопластик» Аброформ. До того ж, виробничий процес M440 характеризується меншим викидом вуглекислого газу. (Цікавий набір для любителів авіасимуляторів)

Згідно Fujitsu, новинка буде такою ж зручною, як і звичайні мишки. Що ж стосується характеристик нового маніпулятора, то вони також нічим не відрізняються від того, що ми звикли бачити в аналогічних «не зелених» продуктах: дві кнопки, колесо прокрутки і оптичний датчик з розширенням 1000 крапок на дюйм. Новинка підключається до комп'ютера через USB порт і підходить як для правшів, так і для лівшів.

Придбати мишку Fujitsu M440 буде можливо вже незабаром. Вартість новинки складе 20 доларів - не так вже й багато, особливо якщо врахувати, що ця сума є внеском у майбутнє нашої планети.

Вконтакте
Pinterest