Електричний велосипед Gi: втілення компактності

admin Новинки гаджетів

Електричний велосипед Gi: втілення компактностіВиробництво велосипедів - це ніша, в якій останнім часом спостерігається чимало інновацій. У наші дні багато інженерів прагнуть зробити цей транспортний засіб максимально ефективним і зручним. Одна з таких спроб втілена в моделі електричного велосипеда Gi. Основні акценти нового продукту - компактність і багатофункціональність.

Велосипед має складну конструкцію: на те, щоб надати йому більш компактний профіль, придатний для громадського транспорту або зберігання в будинку, піде близько трьох секунд. Новинка підходить для міських поїздок на швидкості до 25 км/год в режимі підтримки, при якому пілоту доводиться крутити педалі, але основну частину навантаження бере на себе мотор. Дистанція, яку Gi здатний покрити між перезарядками, становить 64 км. Велосипед має апаратний інтерфейс для підключення смартфона, що дозволяє користуватися функціями навігації. Сполучені з Gi гаджети також можна заряджати.

Новинка комплектується автоматичною системою блокування, яка спрацьовує, якщо власник віддаляється від велосипеда більш ніж на три метри. Додаткові налаштування цього функціонала здійснюються через додаток на смартфоні.

Вбудоване в колеса світлодіодне підсвічування робить Gi видимим на дорозі в нічний час. Велосипед пропонується в двох моделях: з електромотором і без. Вага першої дорівнює 17 кг, в той час як друга на п'ять кг легше. Вартість новинок поки що невідома, але буде оприлюднена вже незабаром.

Вконтакте
Pinterest