Флешка з голосовим управлінням

admin Новинки гаджетів

Флешка з голосовим управліннямПродовжуючи тему накопичувачів з оригінальними способами захисту інформації, що зберігається від доступу сторонніх, хотілося б згадати ще одну незвичайну новинку. Нова флешка, доступна для придбання на сайті Hammacher Schlemmer, є, можливо, єдиною у своїй категорії моделлю, здатною розпізнавати голос власника. Саме ця конструктивна особливість і робить новинку придатною для зберігання конфіденційних даних.

Парадоксальною особливістю новинки здається той факт, що вона вимагає проголошення пароля вголос. Таким чином, при кожній активації відновленої флешки користувач ризикує видати всім оточуючим код, нехай навіть скористатися їм і не зможе ніхто інший: дані будуть доступні тільки в тому випадку, якщо пристрій «взнає» голос свого власника.

Девайс укомплектований 8 Гб простору для зберігання інформації. У числі сумісних операційних систем згадуються тільки Windows і Mac. Що ж стосується вартості незвичайної новинки, то вона виявиться відносно помірною - за право володіння «голосовою флешкою​​» доведеться викласти майже 50 доларів.

Вконтакте
Pinterest