FlyVIZ - візор з 360-градусним кутом огляду

admin Новинки гаджетів

FlyVIZ - візор з 360-градусним кутом оглядуFlyVIZ - це досить цікавий прототип візора, призначення якого полягає в тому, щоб розширити кут огляду користувача до 360 градусів. Фактично, новинка надає людині можливість бачити все, що відбувається навколо неї, без необхідності повертати голову. Пристрій являє собою шолом з камерою і парою LCD-дисплеїв на кожне око. Камера, що має 360-градусний кут огляду, знімає все що відбувається в площині її охоплення. Отриманий відеосигнал обробляється і виводиться на екрани.

Невідомо, наскільки важко звикати до такого девайсу, адже, по суті, він сильно впливає на здатність орієнтуватися в просторі. За непідтвердженими даними період адаптації складає, в середньому, близько 15 хвилин, після чого користувач буде готовий до самостійного і відносно успішного пересування.

На жаль (чи на щастя) новинка не є масовим продуктом - вона являє собою частину дослідницької програми по доповненню і зміні сенсорних можливостей. У перспективі подібна технологія зможе послужити поліцейським, військовим, рятувальникам та представникам інших професій, в яких корисно було б отримувати більше візуальної інформації.

Вконтакте
Pinterest