FretPen - мініатюрна гітара-ручка з підключенням до iPhone

admin Новинки гаджетів

FretPen - мініатюрна гітара-ручка з підключенням до iPhoneЯкщо ви любите грати на гітарі, але у вас не так багато часу для репетицій, то електрогітара FretPen може виявитися тим, що вам потрібно. Цей мініатюрний музичний інструмент має приблизно такий же розмір, як і iPhone, який використовується в якості підсилювача.

FretPen - інструмент для початківців і досвідчених музикантів. Новачкам буде цікаво тренуватися з допомогою такої гітари, а досвідчені музиканти, у яких не вистачає часу на репетиції, зможуть грати, коли їм зручно. Підключивши навушники, можна грати навіть в людному місці і нікому не заважати. Гітара до iPhone підключається через Bluetooth.

Більш того, FretPen - це ще й ручка. Назва інструменту є похідним від англійських слів  лад і ручка. На корпусі є дерев'яний гриф зі сталевими ладами, чорні маркери ладів і замінна гітарна струна (через портативності інструменту вона одна). Проте, за словами творців інструменту, навички, отримані і вдосконалені за допомогою FretPen, легко переносяться на звичайну гітару.

Зручності гітарі-ручці додає і її модульна структура. Зокрема, гриф і головку можна від'єднати. На місці розетки у FretPen розташовані кнопки.

Якщо кампанія на Kickstarter пройде гладко, то гітара-ручка FretPen надійде в продаж в листопаді і буде коштувати 129 доларів. За перші два дні зібрано близько 9 тисяч доларів з необхідних 35 тисяч.

Вконтакте
Pinterest