Fuel - компактна резервна батарея для гаджетів

admin Новинки гаджетів

Fuel - компактна резервна батарея для гаджетівКомпанія Devotec Industries недавно запустила на сайті Kickstarter сторінку нового продукту Fuel, який претендує на звання самої компактної в світі резервної батареї для гаджетів. Новинку можна носити з собою на кільці для ключів; при цьому пристрій займає менше місця, ніж самі ключі.

Наскільки компактний новий аксесуар? Згідно його творців, габарити складають 33 × 22 × 12 мм, а вага - приблизно 14 м. Корпус Fuel виконаний з алюмінію. Більшу частину внутрішнього простору займає іонно-літієва батарея ємністю 220 мА/год. Зрозуміло, ресурсу такого джерела енергії вистачить лише на обмежений час, але його має бути достатньо для здійснення пари-трійки важливий дзвінків або надсилання декількох повідомлень або листів. У середньому, сучасний смартфон отримає 20-30 додаткових хвилин або пару годин роботи в режимі очікування, але точний показник буде залежати від конкретної моделі.

Аксесуар з'єднується з основним пристроєм за допомогою порту micro-USB, що підходить для більшості гаджетів, але, на жаль, не для продукції Apple. Втім, власники iPhone можуть або використовувати перехідник, або дочекатися виходу версії Fuel з інтерфейсом Lightning - передбачається, що така повинна з'явитися в найближчому майбутньому.

Батарея зберігає свій запас на протязі 1-3 місяців, перш ніж її доведеться заряджати повторно. Для того щоб користувач був у курсі стану акумулятора, пристрій забезпечений світлодіодними індикаторами. До того ж, щоб перешкоджати фонової розрядки, є кнопка включення/вимикання.

Новинка вже встигла зібрати близько 60 000 доларів, що здається приголомшливим результатом, особливо якщо врахувати той факт, що спочатку в планах Devotec Industries була сума, дорівнювала 20 000 доларів. Вартість одного гаджета - 20 доларів.

Вконтакте
Pinterest