Гаджет для додавання запахів до відео

admin Новинки гаджетів

Гаджет для додавання запахівІдея додавати до відеоряду запахи не нова, але в анекдотах її зустріти можна набагато частіше, ніж на виставках. Тим не менш, на CES 2011 був представлений гаджет спеціально створений для реалізації цієї ідеї.

ScentScape представляє собою компактний пристрій, що підключається до ПК через порт USB і здатне відтворювати запахи.

Картридж гаджета здатний видати 20 різних ароматів начебто запаху лісу, моря, квітів, ялини або навіть шоколаду і кориці. Компанія-виробник, втім, може створити і картриджі з іншими запахами, що має на увазі можливість, наприклад, випуску спеціальних картриджів для фільмів або ігор. Враховуючи той факт, що одного картриджа вистачає на 200 годин використання, подібна ідея не така вже й погана.(Ще один гаджет - Наручний годинник з дистанційним керуванням)

За синхронізацію запаху і відтворюваного відео відповідає спеціальне програмне забезпечення, а для створення роликів з запахом можна використовувати спеціальний редактор під назвою ScentEditor. З його допомогою можна розмітити відеоролик, і вказати коли і який запах стоїть видавати.

Вартість гаджета складе $ 69.99, а програмне забезпечення для створення роликів з запахами обійдеться в $ 19.99. Подробиці можна знайти на офіційному сайті. Чи варто пристрій своїх грошей і чи буде воно популярним покаже час, але мені здається, що подібне цілком підійде, наприклад, до робочого / ігровому місцем Emperor від NovelQuest для більш повного занурення у віртуальні світи.

Вконтакте
Pinterest