Гаджет Prana простежить за поставою і диханням

admin Новинки гаджетів

Гаджет Prana простежить за поставою і диханнямРізні носимі пристрої - від смарт-годинників до фітнес-трекерів - рахують витрачені калорії, вимірюють пульс, пройдені кроки і подібну банальщину. Гаджет Prana (від індійського слова дихання) значно відрізняється від таких девайсів: його, в першу чергу, цікавлять постава і дихання.

Пристрій кріпиться до поясу і фіксує положення тіла і дихання за допомогою трьохосевого акселерометра. Дані передаються на смартфон, і там завдяки додатку користувач може дізнатися, що йому потрібно змінити для того, щоб бути здоровішими.

Робота гаджета заснована на медичних дослідженнях і традиціях йоги. Як відомо, правильні пози і дихання дозволяють поліпшити здоров'я. Підключення до смартфонів здійснюється через Bluetooth, є програми для iOS і Android.

Prana може відстежувати 10 різних характеристик дихання і аналізувати їх за допомогою алгоритмів. Пристрій підтримує бібліотеку різних видів дихання, яким можна навчитися за допомогою гаджета. Крім цього, Prana може рахувати і кроки.

Пристрій живиться від акумулятора, здатного опрацювати тиждень після зарядки. Гаджет можна буде купити в січні. Його ціна поки не названа. Більше інформації є на офіційному сайті виробника.

Вконтакте
Pinterest