Гаджет Scribble Pen дозволить писати і малювати яким завгодно кольором

admin Новинки гаджетів

Гаджет Scribble Pen дозволить писати і малювати яким завгодно кольоромБагатьом людям, особливо творчим, напевно хотілося б замість кількох різнокольорових ручок або фломастерів мати один універсальний засіб. Є товсті ручки з кількома стрижнями, однак і їх можливості помітно обмежені. Особливо порівняно з пишучим гаджетом Scribble Pen.

За словами його творців, пристрій здатний передавати більше 16 мільйонів різних кольорів і відтінків. Одночасно з цим більше 100 тисяч з них зберігаються в пам'яті Scribble Pen (1 ГБ). Гаджет забезпечений колірним сенсором і мікропроцесором ARM 9, який використовується для розпізнавання кольорів.

Все, що потрібно зробити - це доторкнутися до предмета, колір якого потрібно передати. Пристрій буде представлено у двох варіантах: чорнильна ручка з багаторазовими картриджами і стилус для комп'ютерів і смартфонів з сенсорними дисплеями.

Незабаром почнеться збір коштів через Kickstarter. Планується, що ціна гаджетів складе 150 доларів (чорнильна ручка) і 80 доларів (стилус). Поки додаткову інформацію можна подивитися на офіційному сайті.

Вконтакте
Pinterest