Gamedock зробить з iPhone, iPad або iPod консоль для ретроігр

admin Новинки гаджетів

Gamedock зробить з iPhone, iPad або iPod консоль для ретроігрРозробник ігор під мобільну операційну систему iOS Cascadia Games запропонував досить цікаве рішення - цього разу апаратне. Док-станція Gamedock призначається для смартфонів, планшетних комп'ютерів та деяких медіапрогравачів Apple, і повинна перетворити ці гаджети в ігрові консолі для ретроігр.

Gamedock пропонується забезпечити USB-контролерами, за допомогою яких можна буде не тільки грати, але і вибирати ігри, використовуючи спеціальний додаток. Док-станція призначена для того, щоб грати було зручніше. Ще быльша цінність ідеї в тому, що одночасно зможуть грати дві людини.

Пристрій підтримує виведення зображення роздільною здатністю 1920 х 1080 пікселів. Крім того, якщо телевізора або монітора поруч немає, грати можна, користуючись дисплеєм гаджета Apple.

Gamedock - це перспективний концепт, який має великі шанси втілитися в життя. Cascadia Games за допомогою сайту Kickstarter хочуть зібрати 50 000 доларів. Вже є 156 бекерыв, пообіцявших перерахувати понад 16 тисяч, а до завершення заявки залишається ще більше п'яти тижнів.

Вконтакте
Pinterest