Glowfaster - розумна куртка для любителів спорту

admin Новинки гаджетів

Glowfaster - розумна куртка для любителів спортуПопит на високотехнологічні аксесуари для фітнесу помітно виріс за минулий рік. Згідно асоціації споживачів електроніки США ( CEA ), інтерес покупців до подібного роду продуктів за період з 2012 до 2013 року збільшився з чотири рази. Останнім часом з'являються нові платформи, що дозволяють реалізовувати даний функціонал в пристроях різного типу.

Glowfaster Jacket, розроблена відставним морським піхотинцем Саймоном Везеролом (Simon Weatherall), являє собою розумну куртку для прихильників активного способу життя. Куртка Glowfaster Jacket обладнана мікроконтролером Arduino, датчиком для вимірювання серцевого ритму і знімними світлодіодними індикаторами. Вона пов'язується зі смартфоном через Bluetooth LE і може використовувати його GPS-модуль. На даний момент пристрій сумісний з iOS, але додаток для Android планується незабаром.

Новинка буде пропонуватися покупцям у формі куртки або жилета. За запевненням творця Glowfaster Jacket, обидва предмети екіпіровки добре захищаюють від вітру і дощу. Збір коштів для завершення фінальної стадії розробки і запуску в масове виробництво проводиться на Kickstarter. До закінчення кампанії залишається більше двох тижнів, але на рахунку проекту поки лише трохи більше 6000 євро з необхідних 35 тисяч.

Вконтакте
Pinterest