Google запатентувала нову версію окулярів Google Glass

admin Новинки гаджетів

Google запатентувала нову версію окулярів Google GlassНещодавно почали з'являтися чутки про те що Google практично згортає проект Google Glass, так як стала очевидна його недоцільність. Однак свіжа заява про те що в наступному році окуляри переходять на процесори Intel, а також поява патентів на новий компактний дизайн спростовують ці чутки.

Новий патент для оновленої версії Google Glass зводиться до подальшої мініатюризації пристрою. І якщо з приводу бою виробників смартфонів за кожен додатковий міліметр товщини ще можна обурюватися, то більш легкі і компактні, а також менш дивно виглядаючі окуляри це завжди добре.

Поки не ясно, чи буде ця версія містити в собі всю функціональність Google Glass, або стане полегшеною версією з урізаною функціональністю, що і дозволить зробити нові окуляри більш компактними.

З очевидних відмінностей помітна відсутність дужок для фіксації на носі, а також невеликого блоку за вухом. Основний блок з камерою і залізною начинкою схоже також стане трохи більш компактним.

Вконтакте
Pinterest