3D Robotics анонсує GPS-квадроліт для масового виробництва

admin Новинки гаджетів

3D Robotics анонсує GPS-квадроліт для масового виробництваАвтономні безпілотні літальні апарати користуються великою популярністю у професійному секторі. Але, крім військових і рятувальників мало у кого є доступ до цієї технології, адже більшість пристроїв даної категорії дуже дорогі і занадто складні в управлінні.

Нещодавно компанія 3D Robotics вирішила змінити цю ситуацію і випустила квадроліт Iris. Новинка являє собою готовий до використання автономний пристрій з системою GPS -навігації, а також з досить простим і зрозумілим інтерфейсом. Управління літальним апаратом може здійснюватися за допомогою комп'ютера, планшетника або смартфона.

Список підтримуваних операційних систем включає в себе Windows, OS X, Linux і Android; в найближчому майбутньому планується також додаток для iOS. Для управління квадролетом необхідно задати маршрут (до 127 контрольних точок), при цьому в процесі подолання шляху його можна посадити, знову підняти в повітря або повернути на вихідну позицію. Відстежувати шлях Iris можна за допомогою спеціального додатку. До того ж, на корпусі апарату є кріплення для камери GoPro.

Гаджет побудований на базі процесора Cortex M4 і оснащений GPS-модулем uBlox. Дрон має досить значні габарити : 55 см по діагоналі і 10 см в товщину. За словами творців новинки, корпус Iris володіє базовими аеродинамічними властивостями і, при цьому, він досить легкий для того, щоб перевозити невеликий вантаж. «Руки» і « ноги», несучі мотори, виконані з міцного ударостійкого матеріалу Zytel Nylon, але, при необхідності, їх легко замінити. Загальна вага пристрою становить 1282 г, а заряду батареї повинно вистачити на 9-14 хвилин польоту.

Базовий набір Iris обійдеться покупцям в 660 доларів при оформленні попереднього замовлення на сайті компанії.

Попередньо замовити квадролети почнуть доставляти з 16 вересня.

Вконтакте
Pinterest