GPS-реєстратор GTrek II GPS Data Recorder

admin Новинки гаджетів

GPS-реєстратор GTrek II GPS Data RecorderGTrek II GPS Data Recorder - це невеликий (габарити 7,2х4, 7х2 см, вага 64 г) навігаційний гаджет, який не дивлячись на свої розміри виявиться корисним для самих різних категорій людей.

Основною функцією, яку виконує GTrek II GPS Data Recorder, є постійне відстежування і збереження координат місця розташування власника. Так що цей пристрій стане відмінним помічником, наприклад, для мандрівників, тренерів, що працюють з велосипедистами і марафонцями, для власників автотранспортних підприємств, батьків, що не надто довіряють своїм нащадкам, і т. д.

Збережені дані передаються в пам'ять персонального комп'ютера за допомогою бездротової технології Bluetooth, де можна їх проаналізувати з використанням Google Maps або Google Earth і дізнатися точні дані про пройдену відстань, швидкість і висоту.

Час автономної роботи GTrek II GPS Data Recorder становить 26 годин, а заряджається вбудована батарея протягом 3 годин. Тим, хто захоче придбати цей гаджет, доведеться витратити 164 долара США.

Вконтакте
Pinterest