Hammacher Schlemmer представляє ще один термодинамічний казанок

admin Новинки гаджетів

Hammacher Schlemmer представляє ще один термодинамічний казанокHammacher Schlemmer частенько продає дивні продукти, багато з них виявляються досить непоганими. Наприклад нещодавно асортимент компанії поповнився термодинамічним казанком Thermodynamic Cell Phone Charger. Новинка призначається для підзарядки гаджетів далеко від міст і розеток. Все, що потрібно зробити власнику новинки - це розвести багаття і налити в казанок води.

По суті, новинка працює з будь-яким джерелом тепла, наприклад, з газовою плитою. Слабкий термоелемент, що знаходиться всередині казанка, дозволяє перетворювати термічну енергію в електрику. За словами Hammacher Schlemmer, приблизно за 4 години можна повністю заповнить заряд середньостатистичного смартфона. Новинка має деякий потенціал в якості набору для виживання, але тільки на ті випадки коли у вас під рукою дуже багато води.

З іншого боку, девайс здається прекрасним рішенням для тривалих туристичних походів і кемпінгів.

Новинка має 15 сантиметрів у діаметрі, важить 340 грамів і вміщає в себе 1,4 літра води. Пристрій сумісний з будь-якими гаджетами, аби у них був порт USB. Примітно, що в комплект поставки з Thermodynamic Cell Phone Charger входить компактна похідна пічка. Вартість новинки становить 200 доларів.

Вконтакте
Pinterest