Hammerhead - навігаційний пристрій для велосипедистів

admin Новинки гаджетів

Hammerhead - навігаційний пристрій для велосипедистівУ середовищі велосипедистів все більш і більш поширеними стають додатки і аксессуарови, що дозволяють користуватися смартфонами для навігації. Втім, подібна комбінація далека від ідеалу: розглядати вказівки на невеликому дисплеї під час їзди небезпечно, а від тривалого перебування екрану у включеному стані швидко сідає батарея. Більш раціональним може виявитися використання спеціального пристрою, наприклад, такого як Hammerhead.

Новинка являє собою світлодіодну систему вказівки напрямів, укладену в надійний водо і пилонепроникний корпус. Девайс працює в парі з додатком для iOS або Android. Вибір пункту призначення і коректування маршруту відбувається зі смартфона за допомогою баз даних Google Maps і OpenCycleMap. Після того, як стартові налаштування здійснені, функція вказівки напрямів передається аксесуару. Світлодіодна індикація спроектована таким чином, щоб велосипедист міг бачити сигнал периферійним зором, вдень і вночі.

У числі додаткових функцій згадується компас, режим фари, можливість підраховувати швидкість подолання маршруту і порівнювати її з показниками інших користувачів. Вбудованої літій-полімерної батареї повинно вистачити, приблизно, на 20 годин роботи.

Творці Hammerhead збирають фінансування для комерційного виробництва новинки на краудфандінговом ресурсі Dragon Innovation, причому 2/3 суми вже зібрано, а до закінчення кампанії залишилося трохи більше тижня. Сума, яка гарантує попереднє замовлення, становить 68 доларів. Коли новинка потрапить у продаж, роздрібна ціна повинна виявитися вище 100 доларів.

Вконтакте
Pinterest