Hatsuden-Nabe - каструля, що заряджає гаджети

admin Новинки гаджетів

Hatsuden-NabeЛюбителі пікніків на природі, а також романтики походів і пісень біля багаття під гітару тепер можуть заряджати свої численні електронні гаджети безпосередньо від вогню.

Японська компанія TES NewEnergy Corp. випустила каструлю Hatsuden-Nabe, яка перетворює теплову енергію в електричний струм. Так що, готуючи юшку або кип'ятячи воду для чаю, ви зможете одночасно ще й заряджати акумулятор будь-якого девайса з USB-інтерфейсом.

Ця 16-сантиметрова каструля виготовлена ​​зі спеціального термоелектричного матеріалу, розробленого TES NewEnergy Corp., А вироблення електрики здійснюється завдяки так званому ефекту Зеєбека - струм силою 200-250 мА виникає між термоелементами з різною температурою (приблизно 550 градусів Цельсія біля вогню і 100 градусів у киплячої води). Цього достатньо для повної зарядки середньостатистичного смартфона протягом 3-5 годин.

Кастрюля Hatsuden-Nabe вже продається в Японії за ціною приблизно 280 американських доларів, коли вона з'явиться у нас, поки невідомо, але напевно багато туристів, рибалок та інших любителів активного відпочинку будуть дуже раді цьому гаджету.

Вконтакте
Pinterest