Ігрова бігова доріжка Virtuix Omni

admin Новинки гаджетів

Ігрова бігова доріжка Virtuix OmniІндустрія комп'ютерних ігор продовжує розвиватися в бік забезпечення ефекту занурення. Технологія 3D стала майже мейнстрімом, і зараз розробки спрямовані на створення жилетів і навіть цілих костюмів зі зворотним зв'язком, призначених для шутерів, в напрямку віртуальної реальності і т.д.

Але якщо багато які з розробок знаходяться на стадії прототипу або навіть концепту, то деякі з них вже доступні для замовлення (нехай і попереднього). Як, наприклад, бігова доріжка Virtuix Omni Natural Motion Interface, завдяки якій гравець зможе пересуватися самостійно замість того, щоб просто натискати відповідні кнопки на клавіатурі.

Крім ефекту занурення, використання пристрою також позитивно позначиться на здоров'ї. Зрозуміло, грати годинами на ньому буде складно, але для різноманітності чому б і не встати зі свого комфортного крісла?

Крім того, очікується, що ігри будуть оптимізуватися для використання Virtuix Omni із шоломом віртуальної реальності Oculus Rift. Поки доріжка лише обмежено підтримує комп'ютерні ігри і деякі симуляції, проте з часом вона цілком може стати дійсно одним з найбільш важливих і бажаних ігрових пристроїв.

Вартість Virtuix Omni Natural Motion Interface становить 499 доларів. За ці гроші покупець отримає саму доріжку, що підтримуює ремені, пару взуття, а також апаратне і програмне забезпечення для відстеження рухів. У продажу - з березня 2014 року.

Вконтакте
Pinterest