iHelicopters випустить конструктори, керовані за допомогою iPhone

admin Новинки гаджетів

iHelicopters випустить конструктори, керовані за допомогою iPhoneВажко знайти людину, яка не чула б про іграшки, керовані за допомогою смартфона, але, тим не менше, і в цьому секторі часом з'являються новинки, здатні здивувати. Нещодавно компанія iHelicopters представила громадськості набори, які мають припасти до вподоби креативним натурам. Новий продукт являє собою конструктор, з якого можна зібрати машинки, контрольовані за допомогою iPhone.

Набори, що отримали назву Mini Brick Car і Mini Brick Van, дозволяють зібрати, відповідно, легковий автомобіль або мінівен. Відрізняються конструктори тільки розміром основи - форма й тип кубиків (Mini Bricks), передавач, що підключається до роз'єму для навушників, і зарядний USB-кабель залишаються однаковими. Для роботи іграшок необхідно завантажити і встановити додаток UTICO, що дозволяє використовувати мобільний гаджет в якості пульта ДУ.

Функції управління включають в себе повороти, а також передній і задній хід. Робоча дистанція Mini Brick Car і Van дорівнює, приблизно, 10 метрам. На один цикл зарядки зібраного автомобіля йде близько 20 хвилин, в той час як для перезарядки передавача знадобиться витратити 1 годину. Час роботи двигуна авто складе 10 хвилин (за умови безперервної їзди). У свою чергу, передавач розрядиться після 2 годин використання.

Вартість кожного з наборів складе трохи менше 60 доларів. У комплект також входить інструкція по збірці.

Вконтакте
Pinterest