iPhone-пам'ятник в єгипетському стилі.

admin Новинки гаджетів

Якщо ваша музична колекція на iPhone настільки унікальна, що гідна пам'ятника, то такий столик може бути цікавим доповненням інтер'єру. Поєднуючи в собі форму давньоєгипетських пірамід і індустріальні матеріали, стіл дійсно схожий на святиню для iPhone.

Популярність продукції компанії Apple росте з кожним днем, зараз iPhone завоював істотну частину ринку смартфонів. Для багатьох цей гаджет є символом ідеального дизайну і передових технологій. Вже є мільйони фанатів по всьому світу, деякі з них можуть укласти свого улюбленця в спеціальний гамак-зарядку, а самі спати на постільній білизні у вигляді iPhone. Мабуть саме для таких відданих шанувальників дизайнер Staphane Thivend і створив журнальний столик Horus.

Журнальний столик Horus

Стіл - по суті піраміда з верхівкою, відокремлюваної скляною стільницею, вона не схожа на інши памятники из гранита. Основа зроблена з матеріалу, який Тівенд називає "ультрависокоеффективним бетоном", в ній же закріплені два динаміки. Система світлодіодів з можливістю вибору з 24 кольорів дозволяє влаштувати невелике світломузичне шоу. Як більшість інших девайсів, присвячених iPhone і iPod, Horus одночасно є і зарядним пристроєм.Хоча немає інформації про якість динаміків та й сама конструкція може здатися досить громіздкою, журнальний столик Horus - прекрасний продукт для любителів Apple, які захочуть «увічнити в бетоні» свій улюблений гаджет.

Вконтакте
Pinterest