JumpDrive S50 - протимікробні флешки від Lexar

admin Новинки гаджетів

JumpDrive S50 - протимікробні флешки від LexarОскільки флешки часто передають з рук в руки, ці мініатюрні девайси є справжніми розсадниками мікробів. Звичайно, те ж саме можна сказати про більшість предметів і поверхонь, що оточують нас у повсякденному житті, але для вермінофобів подібної відмовки просто недостатньо. Людям, що всерйоз думають над тим, щоб обзавестися ультрафіолетовим очищувачем для мобільників або чимось подібним, напевно сподобається і ідея флешки з антибактеріальним покриттям.

До слова, така флешка була недавно анонсована компанією Lexar. Новинка поміщена в корпус, при виробництві якого застосовується Microban - речовина на основі антибактеріального агента триклозан. Одержуване покриття виявляється дуже стійким - воно фактично з'єднується з молекулами пластика, в результаті чого на його поверхні істотно обмежується зростання шкідливих організмів.

Що ж стосується технічних характеристик JumpDrive S50, то, як можна бачити на запропонованому зображенні, новинка доступна в формі кількох моделей з об'ємом пам'яті від 4 до 64 Гб. Новинки можна придбати на сайті Amazon. Там же можна отримати інформацію про вартість кожної моделі а тут про відновлення файлів з флешки.

Вконтакте
Pinterest