Kii - компактний адаптер для підзарядки iГаджетов

admin Новинки гаджетів

Kii - компактний адаптер для підзарядки iГаджетовЗа законом Мерфі людям властиво забувати всілякі важливі дрібниці саме тоді, коли вони потрібні найбільше. Тим, хто нерідко потрапляє в подібні малоприємні життєві ситуації, буде цікаво дізнатися про новий аксесуар Kii, орієнтований на власників iPhone, iPad або iPod. Новинка являє собою елегантне рішення для підзарядки iГаджетов.

Ідея, покладена в основу нового продукту, вкрай проста: замість того, щоб виділяти під запасний зарядний кабель окреме місце в сумці або кишені, можна попросту повісити його на кільце для ключів. По суті, новий пристрій являє собою звичайнісінький адаптер з портом для iPhone, iPad або iPod на одному кінці і USB-портом на іншому. Kii можна використовувати в якості «резервного» адаптера в тих випадках, коли штатний аксесуар залишився вдома або в офісі.

Зважаючи недавньогму переходу Apple на новий формат портів для синхронізації, виробники Kii вирішили поставляти свій продукт у двох варіантах: з адаптером 30 pin для старих моделей і з Lighting - для нових. Вартість першого складе 20 доларів, у той час як другий оцінюється в 40.

Вконтакте
Pinterest