Kisai RPM

admin Новинки гаджетів

Kisai RPMУ листопаді минулого року відомий виробник незвичайних годинників Tokyoflash випустив годинник Kisai RPM. Вони стали досить популярними і, отримавши ряд відгуків, японська компанія вирішила випустити новий варіант.

Годинники виконані з ацетату целюлози і пофарбовані в білий колір. Для визначення часу, як і раніше використовуються сині LED-вогники, поміщені під затемнене для контрасту скло. Всі деталі годиннику перед складанням вирізані і відполіровані вручну.

Годинники повністю заряджаються через USB-порт за 3,5 години. Вони працюють без підзарядки протягом місяця. Для підключення до комп'ютера потрібно відкрутити їх задню частину. Викрутка і USB-кабель йдуть в комплекті.

Ремінець годиннику підійде всім, у кого обхват кисті становить від 10 до 22 сантиметрів. Є режим LED-анімації, який, за бажання, можна відключити. Годинник водонепроникний, він не постраждає на глибині до 30 метрів. Їх вага складає 80 грамів.

Замовити годинник Kisai RPM білого кольору можна на офіційному сайті Tokyoflash за 160 доларів. Виробник дає на них рік гарантії.

Як надати спільний доступ до з'єднання з інтернетом в Windows 7?Як відключити IPv6 у Windows?

Вконтакте
Pinterest