Компактний ріжучий плоттер Cricut Explore

admin Новинки гаджетів

Дизайнерам і любителям DIY-декору буде цікавий плоттер Cricut Explore, що рятує користувача від необхідності вирізати фігури і узори вручну. Новинка працює з двомірними об'єктами і дозволяє використовувати різні матеріали, включаючи звичайний і термоперевідний папір, вініл, картон і тканини. При цьому калібрування під товщину і щільність здійснюється простим поворотом ручки з вибором предустановленного режиму. При бажанні, задати товщину можна і вручну.

Інша відмінна риса, полягає в наявності другої головки на додаток до ріжучої, обладнаної твердосплавним наконечником. Завдяки даному елементу можна встановити маркер або ручку для розмітки або малювання на вирізуваних фігурах. Пристрій сумісний з PC і Mac. Дизайнерські об'єкти, що втілюються в життя за допомогою Cricut Explore, створюються вручну або вибираються з великої бібліотеки, що містить близько 50000 найменувань. Слід зазначити, що готові варіанти платні: за кожен доведеться заплатити 99 центів.

Пристрій буде доступний для придбання на Amazon, а також в офлайнових торгових мережах починаючи з 15 березня. Вартість девайса складе 299 доларів.

Вконтакте
Pinterest