Консоль PS Vita 3G стане дешевше

admin Новинки гаджетів

Консоль PS Vita 3G стане дешевшеКомпанія Sony знизить вартість ігрових консолей PS Vita. Ці зміни набудуть чинності 28 лютого. Правда, поки тільки в Японії. Дешевше стане як версія з 3G, так і версія тільки з Wi-Fi. Обидва види коштуватимуть 19 980 ієн, що приблизно становить 212 доларів. Таким чином, PS Vita Wi-Fi стане дешевше на 20%, а вартість версії з 3G скоротиться на третину.

Це не всі приємні нововведення, які виробник підготував для домашнього ринку. Всі власники консолі отримають безкоштовний доступ до сервісу PlayStation Plus на місяць. Протягом цього часу їм будуть доступні 6 ігор.

Про намір провести подібну акцію в інших країнах поки не повідомляється. Можливо, анонс буде зроблений 20 лютого на заході, де, як очікується, покажуть нове покоління PlayStation. Крім усього іншого, в день зниження цін у продаж в Японії надійде нова колірна версія PS Vita - Ice Silver («крижане срібло»).

Зрозуміло, що цей атракціон небаченої щедрості - не від доброти душевної. Незважаючи на великі очікування, продається консоль не так добре. За квартал святкових покупок у світі було продано 2,7 мільйона пристроїв, і Sony скоротили річний прогноз на 30%.

Вконтакте
Pinterest