Кулькова ручка Circuit Scriber для малювання провідників друкованих плат

admin Новинки гаджетів

Кулькова ручка Circuit Scriber для малювання провідників друкованих платВчені Університету Іллінойсу створили кулькову ручку Circuit Scribe, яка дозволяє моментально наносити струмопровідний малюнок на звичайний папір. Використання спеціальних чорнил на основі срібла дає можливість відмовитися від макетної плати - схематичний макет можна швидко перетворити в робочий прототип.

Особливо наголошується, що, на відміну від інших подібних чорнил, чорнила в Circuit Scribe швидко сохнуть і не розмазуються. Компанія Electroninks Incorporated, яка займається комерціалізацією проекту, також пропонує набори електронних компонентів для створення готових пристроїв. Компоненти забезпечені магнітами, тому готовий прототип можна розмістити на дверях холодильника, сталевому листі або іншому магніті.

Ручка Circuit Scribe коштуватиме 20 доларів, і від 10 до 90 доларів доведеться доплатити за різні індивідуальні набори. Також будуть передбачені набори для шкільних класів. Пристрій з'явиться у продажу в червні наступного року, а за 4 дні кампанії на Kickstarter було зібрано 234 тисячі доларів, що практично в три рази більше заявленої мети.

Вконтакте
Pinterest