Літаючий робот AirBurr

admin Новинки гаджетів

Літаючий робот AirBurrМініатюрний автономний літальний апарат AirBurr розроблявся фахівцями EPFL протягом декількох років. Проект, що починався з захищеного кліткоподібного каркасу літального апарату, поступово еволюціонував в автономного робота.

Основною відмінністю AirBurr від переважної більшості мініатюрних літаючих роботів є здатність відновлювати рух після зіткнень з різноманітними перешкодами. За словами творців пристрою, живим прототипом AirBurr є комахи. Приміром, якщо муха наштовхується на віконне скло, вона, швидше за все, на деякий час втратить здатність орієнтуватися в просторі і впаде, але вже через пару митей зможе встати і продовжувати політ.

Те ж саме можна сказати і про AirBurr: завдяки захисному каркасу з легкого і міцного вуглецевого волокна йому не страшні зіткнення. У свою чергу, завдяки наявності центру ваги і рухомим кінцівкам він зможе відносно швидко відновити вертикальне положення і полетіти.

Новинка може виявитися корисним помічником для рятувальників: в умовах завалів вона обіцяє краще проявити себе, ніж наземні роботи і автономні квадролети.

Вконтакте
Pinterest