Літаючий автомобіль Terrafugia Transition

admin Новинки гаджетів

Літаючий автомобіль Terrafugia TransitionМашини майбутнього не тільки будуть їздити самі, але і зможуть літати. Через кілька днів після того, як Google продемонстрували можливості автопілота Toyota Prius, аерокосмічна компанія Terrafugia повідомила про успішне випробування літаючого автомобіля.

Прототип машини-аероплана, дозвіл на будівництво якого було отримано в липні минулого року, злетів і вдало приземлився 23 березня в аеропорту міста Платтсбург, Нью-Йорк. Terrafugia Transition - двомісний автомобіль зі складними крилами, який може їздити по шосе і літати на неетильованому бензині.

Під час випробувального польоту, що тривав близько 8 хвилин, транспортний засіб досяг максимальної висоти в 425 метрів. Після успішного тесту виробник повідомив про початок прийому початкових внесків від усіх бажаючих обзавестися такою машиною.

Сума внеску складає 10 000 доларів, а повна вартість Transition дорівнює 279 тисячам. У планах компанії - випустити літаючий автомобіль вже до кінця цього року. Він, в першу чергу, призначений для жителів віддалених населених пунктів, у яких є невеликі літаки або яким часто доводиться користуватися паромом.

Terrafugia Transition буде показаний на Нью-йоркському автошоу, яке відкриється в цю п'ятницю і триватиме до 15 квітня.

Вконтакте
Pinterest