LithiumCard - акумулятор розміром з кредитку

admin Новинки гаджетів

LithiumCard - акумулятор розміром з кредиткуПортативні акумулятори - досить поширена категорія продуктів, але технології ще є, куди розвиватися. Зарядка LithiumCard, запропонована компанією LinearFlux, втілює собі спробу вирішити відразу дві проблеми: компактності і швидкості роботи. За заявою виробника, ця новинка здатна заповнювати 1 % заряду кожну хвилину. Технологія HyperFET дозволяє аксесуару оптимізувати процес підзарядки залежно від параметрів основного пристрою.

Важливим акцентом нового продукту є компактність. Втім, заявлене в анонсі порівняння LithiumCard з кредитною карткою не цілком справедливо. При співвідношенні довжини і ширини 86x54 см, товщина акумулятора становить 6 мм. Незважаючи на те, що носити новинку в гаманці буде не так вже зручно, вона все одно дає фору більшості компактних пристроїв.

Зарядка підключається до інших гаджетів за допомогою micro-USB. Наявність декількох портів дозволяє або одночасно заряджати два гаджета, або підключати LithiumCard до джерела живлення і, в той же час, заряджати смартфон або планшетник. Кампанія зі збору коштів на Indiegogo принесла творцям пристрою майже 168 000 доларів при необхідній сумі $ 30 000. Поставки почнуться в травні, а його орієнтовна роздрібна вартість LithiumCard складе від 40 до 50 доларів.

Вконтакте
Pinterest