Крихітний принтер

admin Новинки гаджетів

Будь-якій більш-менш адекватній людині вже давним-давно відомо, що папір - це нераціональний, неекономічний і не дуже корисний для навколишнього середовища спосіб зберігання інформації. Тим не менш, паперові документи та різноманітні роздруківки не тільки ніяк не можуть канути в лету, де їм, власне, і місце, але і стають все більш поширеними з кожним роком.

Можливо, причина навіть не в тій незрозумілій інерції, за якою державні та корпоративні службовці досі друкують практично всю повсякденну документацію. Можливо, вся справа в людях, які вважають за краще використовувати папір, просто тому, що «його можна помацати». Як би там не було, саме такі особи і є цільовою групою споживчої для девайсів начебто Little Printer від Berg Cloud.

Варто віддати належне новинці: навіть незважаючи на абсолютну даремність, крихітний принтер виглядає дуже мило, і, очевидно, одним лише цим створює про себе приємне враження. До того ж, девайс може взаємодіяти зі смартфоном. Berg Cloud також наполягає на тому, що за допомогою їхнього продукту можна друкувати новини, наприклад важливі оновлення на сайтах ARUP, Foursquare, The Guardian, Nike і Google (з якими у даної компанії вже є контракти). Але тільки от зовсім незрозуміло, що заважає використовувати для цього стандартний принтер, або, наприклад, чому б просто не читати цю інформацію з екрану.

Little PrinterОчевидно, реальне призначення Little Printer обмежиться друком особливо сентиментальних смс-ок, меседжів і статусів з «вконтакте» або facebook, а також іншої зворушливо нісенітницю, яку потім пропонується читати, загорнувшись у теплий плед і потягуючи мате. Роздрукований текст буде вміщатися на невеликих шматочках термобумага, що за форматом нагадують чеки з супермаркету - дуже зручно використовувати як закладку для книжки, наприклад, для якогось томика Коельо.Як би там не було, придбати Little Printer поки не можна, але представники Berg Cloud обіцяють, що така можливість з'явиться у всіх бажаючих в наступному році.

Вконтакте
Pinterest