Maglus - магнітний стилус для iPad 2

admin Новинки гаджетів

Maglus - магнітний стилус для iPad 2Очевидно, вбудовані в корпус iPad 2 магніти незабаром стануть відправною точкою для створення безлічі цікавих аксесуарів. Зокрема, вже з'явилося кілька варіантів захисних кейсів, покликаних скласти конкуренцію Smart Cover.

До того ж, нещодавно був представлений стилус Maglus, всередину якого також поміщені магніти.

Ідея, покладена в основу новинки, полягає в тому, що такий стилус можна просто прикріпити до Smart Cover, або ж безпосередньо до iPad 2, а значить, втратити його буде трохи складніше. До того ж, про всяк випадок, творці цієї новинки оснастили її кліпсою, як у авторучки.

У цілому Maglus майже нічим не відрізняється від будь-якого іншого стилуса для ємнісних дисплеїв: у нього є невеликий наконечник, що імітує поверхню пальця і дозволяє здійснювати деякі операції з дещо більшою точністю. Завдяки наявності пластикового корпусу, немає приводу для занепокоєння про те, що при контакті магніт може залишити подряпини на поверхні планшетника.

Новинка є проектом дизайнерів Енді Шоу (Andy Shaw) і Ноеля Джойса (Noel Joyce). Творці Maglus розраховують зібрати 15 000 євро для того, щоб почати масове виробництво новинки. Попереднє замовлення магнітного стилуса обійдеться потенційним покупцям в 15 євро. У свою чергу, щоб придбати готовий продукт, доведеться заплатити 25 євро.

Вконтакте
Pinterest