Marbel Board - найлегший скейтборд з електромотором

admin Новинки гаджетів

Marbel Board - найлегший скейтборд з електромоторомСкейтборди, обладнані електромотором, стають все більш популярними серед міських жителів. Нещодавно на сайті Kickstarter був опублікований проект скейтборду Marbel Board, придуманий групою інженерів з Флориди. Новинка, що важить всього 4,5 кілограма, позиціонується як найлегший у світі моторизований скейтборд. Для порівняння, інший популярний продукт тієї ж категорії, створений Boosted Boards, важить 5,5 кг.

Знизити загальну вагу конструкції фахівцям компанії Marbel вдалося завдяки застосуванню вуглецевого волокна і кевлара при виготовленні деки. До того ж, дошка отримує живлення від компактних іонно-літієвих батарей, що базуються на тій же технології, що й акумулятори в електромобілі Tesla Model S. Джерело живлення на 165 Вт забезпечує енергією мотор на 2,68 кінських сили, дозволяючи Marbel Board досягати швидкості 32 км/год.

Повний цикл зарядки вимагає 90 хвилин підключення до мережі, після чого скейтборд зможе покрити близько 16 км. Завдяки системі рекуперативного гальмування витрата електроенергії зменшується, що сприяє зниженню розміру батареї. Втім, творці Marbel Board стверджують, що при необхідності можна працювати і з великим джерелом живлення, але це позначиться на вазі. Керування транспортним засобом здійснюється за допомогою компактного бездротового пульта.

Проект зібрав 67500 доларів з необхідних 90 тисяч. До закінчення кампанії по збору коштів залишається більше 20 днів. Вартість Marbel Board становить від 999 доларів.

Вконтакте
Pinterest