Misfit Shine - високотехнологічний девайс для фітнес-моніторингу

admin Новинки гаджетів

Misfit Shine - високотехнологічний девайс для фітнес-моніторингуЛюдям, які прагнуть до того, щоб завжди підтримувати хорошу фізичну форму, а також людям, які хочуть її отримати, буде цікаво дізнатися про новий гаджет Misfit Shine, інформація про який нещодавно з'явилася на сайті Indiegogo. Новий високотехнологічний крокомір забезпечує ефективний підрахунок пройденої відстані і підходить для ходьби, бігу, поїздок на велосипеді і плавання.

За своїми розмірами новинка нагадує монету середнього формату. Для того щоб постійно носити пристрій з собою, є кілька опцій, в тому числі браслет і затиск для одягу. Живлення, необхідне для роботи нового гаджета, оснащується мініатюрною батареєю, ресурсу якої повинно вистачити на шість місяців. Щоб зробити новинку більш зручною у використанні, її творці забезпечили її світлодіодним індикатором, який показує, наскільки сильно користувач наблизився до наміченої цілі.

Новинка працює у зв'язці зі смартфоном. Для синхронізації гаджетів необхідно просто помістити Misfit Shine на дисплей смартфона на деякий час. Аксесуар не вимагає складних налаштувань, що робить його підходящим для широкого кола користувачів. Новий крокомір можна буде придбати в березні наступного року за ціною близько 79 доларів.

Вконтакте
Pinterest