MorePhone - телефон, який змінює форму

admin Новинки гаджетів

MorePhone - телефон, який змінює формуДослідники з Університету Куїнс створили прототип телефону, який реагує на вхідні дзвінки, повідомлення або листи, змінюючи свою форму. Гаджет, який отримав назву MorePhone, базується на гнучкому електронному папері Plastic Logic.

Пристрій здатний по-різному сигналізувати про ті чи інші події: корпус пристрою згортається повністю у відповідь на дзвінок або загинає один з трьох кутів, повідомляючи про певний тип вхідного повідомлення. По суті, спосіб зміни форми можна настроювати відповідно до побажань користувача. Наприклад, телефон здатний кілька разів виконати рух одним з кутів, щоб повідомити своєму власникові про декілька пропущених повідомленнях.

На думку творців MorePhone, зміна форми має шанс виявитися більш ефективним видом безшумної сигналізації, ніж вібро, адже таким чином користувач отримає візуальний зворотний зв'язок. До того ж, подібна технологія застосовна в поєднанні з більш традиційними аналогами.

Зі слів розробників, комерційні версії смартфонів з гнучким корпусом можуть з'явитися в магазинах протягом найближчих 5-10 років.

Вконтакте
Pinterest