Повний набір для любителів авіасимуляторів

admin Новинки гаджетів

The Cockpit Flight SimulatorЯкщо ви захопилися авіасимуляторами, то швидше за все це а) надовго і б) змусить вас задуматися про недосконалість клавіатури і миші як ігрових маніпуляторів. Звичайно, можна обійтися окремими частинами набору віртуального пілота у вигляді штурвалу чи педалей, можна навіть зібрати необхідні елементи управління самостійно (благо, спеціалізованих форумів чимало), але якщо вам простіше купити необхідний набір, то є сенс звернути увагу на комплект з передбачуваним назвою The Cockpit Flight Simulator.

Власне комплект включає в себе не тільки маніпулятори що, за словами продавця, повністю відтворюють реальні елементи керування літаком, але і два монітори (28 дюймів для основного огляду і 20 дюймів для відображення контрольної панелі), комп'ютер (Dell Studio XPS) і ліцензійне ПЗ (як мінімум Windows 7 і Flight Simulator X Gold). Природно, в комплект входить і звукова система 5.1.(Також зверніть увагу - Alertron - сигналізація для мобільного телефону)

З елементів управління можна виділити штурвал, наполегливі важелі, педалі керма, і ще безліч перемикачів. Крісло пілота встановлено на спеціальній платформі, і його висоту і кут нахилу можна регулювати для досягнення оптимального положення при грі.

Як ви вже напевно зрозуміли, коштує цей набір недешево. Точніше любителю симуляторів доведеться викласти $ 7000. З іншого боку, це радикальне рішення «все в одному», так що якщо ви як раз збиралися оновлювати систему і заодно підшукати додаткові компоненти для насолоди улюбленими авіасимуляторами, то це може виявитися досить непоганим варіантом.

Вконтакте
Pinterest