Найменший у світі сканер візерунка вен

admin Новинки гаджетів

Найменший у світі сканер візерунка венБезпека інформації в сучасному світі відіграє досить значну роль, але стандартних методів захисту може виявитися недостатньо. Напевно всі ви читали або чули про випадки, коли паролі виявлялися занадто простими або взагалі були написані на листочку, прикріпленому до монітора. Одним з ефективних альтернативних рішень є біометричний захист, і новинку в цьому напрямку представила компанія Fujitsu.

З тих пір, як компанією був створений перший безконтактний сканер візерунка вен (2003 рік), інженери Fujitsu продовжують удосконалювати технологію. І днями була представлена ​​нова розробка практично в два рази менша за розмірами, але все ще виконуюча ті ж функції, що і доступні на ринку рішення PalmSecure. Представники компанії стверджують, що новинка на даний момент є самим маленьким у світі сенсором для аутентифікації шляхом розпізнавання візерунка вен.

Товщина нового сенсора становить 5 міліметрів, що дозволить використовувати новинку в тих же слотах, де зараз встановлюються сканери відбитка пальця. Нова технологія корекції якості зображень дозволить при таких скромних розмірах все ж утримати планку точності поточних рішень PalmSecure (0,01% хибно негативних і 0,00008% хибно позитивних спрацьовувань).

Точна дата виходу в продаж гаджетів з новинкою ще не називається, але цілком імовірно, що в найближчому майбутньому з'являться ноутбуки і планшетники, захищені за допомогою нових сканерів візерунка вен від Fujitsu.

Вконтакте
Pinterest