Настільний GSM-телефон

admin Новинки гаджетів

<настільний GSM-телефон Easy Answer PhoneДумаю, що переважна більшість людей, почувши словосполучення "мобільний телефон", уявляють собі портативний пристрій, що з легкістю розміщуються в кишені, проте інженери компанії Burnside вважають, що цей стереотип необхідно руйнувати.

Компанія випустила настільний GSM-телефон Easy Answer Phone, дизайн якого нічим (за винятком антени замість проводу) не відрізняється від стандартного стаціонарного апарату. Пристрій поєднує в собі простоту дротових телефонів і зручність мобільників. Такий телефон буде корисний у будинках або офісах, де з яких-небудь причин недоцільно протягувати кабелі стаціонарного зв'язку, а також для людей з обмеженими можливостями - для них у Easy Answer Phone є розширені функції автоматичноЇ відповіді і гучного зв'язку.(Цікавий гаджет - Робот-масажист)

Телефон має РК-дисплей з розмірами 80x48 мм і роздільною здатністю 128x64 пікселя, габарити апарату становлять 195x195x85 мм при вазі 728 грамів, він використовує звичайні SIM-карти, а замовити Easy Answer Phone можна на сайті виробника за ціною 169 англійських фунтів.

Вконтакте
Pinterest