Науково-фантастичний годинник від Tokyo Flash

admin Новинки гаджетів

Науково-фантастичний годинник від Tokyo FlashНезважаючи на те, що епоха класичних науково-фантастичних фільмів вже в минулому, естетика цього жанру не перестає втілюватися в найрізноманітніших темах і об'єктах. Наприклад, не так давно з'явилася нова модель світлодіодного годинника Tokyo Flash, виконана в дусі культових фільмів «Космічна одіссея 2001 року» та «Трон». Автором нового дизайну став американець на ім'я Алан.

Ось що Алан говорить про своє дітище: «Я хотів зробити годинник настільки простим і мінімалістичним, наскільки це можливо, тому вибрав просту квадратну форму, на противагу якій застосовується круглий циферблат. Проста геометрична форма добре поєднується з будь-яким ремінцем. Відштовхуючись від цього, я вибрав існуючий ремінець Tokyo Flash. Широкий шкіряний ремінець з детальною текстурою надав би годиннику непоганого вигляду».

Як це часто буває з новинками від Tokyo Flash, на перший погляд циферблат здається нечитабельним, але, якщо розібратися, все виявляється дуже простим і зрозумілим. У відповідності з напрямком руху стрілок на традиційних годинниках, на мініатюрному дисплеї новинки з'являються сегменти: сині для годин і білі для п'ятихвилинних відрізків часу. У центрі кола підсвічуються чотири квадрати: вони відповідають хвилинам, які додаються до п'ятихвилинних відрізків для більш точного визначення часу.

На даний момент новинка залишається концептом, але якщо за неї проголосує достатня кількість відвідувачів сайту Tokyo Flash, концепт перетвориться на реальний продукт.

Вконтакте
Pinterest