Незвичайний мережевий фільтр TwistVolt

admin Новинки гаджетів

Незвичайний мережевий фільтр TwistVoltМережеві фільтри, як правило, поєднують в собі дві якості: з одного боку, без них не обійтися, з іншого - їх завжди хочеться заховати подалі. Само собою зрозуміло, наполягати на тому, щоб функціональні об'єкти були ще й візуально привабливими далеко не завжди доречно. Тим не менш, ніщо не заважає зробити ці прості і корисні пристосування більш оригінальними. TwistVolt - прекрасний приклад того, як слід працювати над дизайном побутових предметів.

Творець TwistVolt Майкл Шредер (Michael Schroeder) задався метою об'єднати корисні властивості і ігровий елемент. Так, безперечною перевагою запропонованого ним мережевого фільтра є наявність не тільки розеток, але і портів USB. Водночас, модульний дизайн і миловидне оформлення роблять продукт дійсно цікавим: девайс не просто непогано виглядає, його форму можна міняти. Кожен з його модулів, що складають загальну конструкцію TwistVolt, повертається на 270 градусів, що робить його схожим на дитячу головоломку.

Новинка пропонується на Kickstarter: кампанія по збору коштів тільки починається і поки говорити щось певне про шанси проекту на фінансування не варто. Сума внеску, який передбачає попереднє замовлення, починається від 49 доларів за модель без портів USB. У свою чергу, варіант із шістьма розетками і вісьмома портами обійдеться замовникам в 129 доларів. Орієнтовний час початку поставок намічено на грудень.

Вконтакте
Pinterest