Nissan представляє розумний годинник для водіїв

admin Новинки гаджетів

Nissan представляє розумний годинник для водіївТенденція, яка почала помітно набирати обертів з появою Pebble і I'm Watch, виявилася настільки популярною, що тепер розумні годинники прагнуть виготовляти мало не всі відомі технологічні компанії. Нещодавно до Sony, Samsung і інших приєднався ще й автомобільний концерн Nissan, що представив здивованій громадськості проект наручного гаджета для водіїв. Новинка, яка вийшла під брендом спорткарів Nismo, з'єднується не тільки зі смартфоном, а й з електронікою автомобіля.

Новий годинник показали на Frankfurt Motor Show. На думку Nissan, з подібного пристрою легко зчитувати інформацію, так як зап'ястя постійно знаходяться перед очима водія. Новий пристрій здатний триматися до семи днів між перезарядками. Управління функціями здійснюється за допомогою кнопок на корпусі.

Nismo Watch надає дані про середню і максимальні швидкості, витраті палива, а також інших подібних параметрах і дозволяє ділитися ними з іншими користувачами. Якщо автомобілю потрібно обслуговування, відповідне повідомлення буде виведено на дисплей. Підтримується і такий традиційний функціонал, як оповіщення про дзвінки, повідомлення і статусах, а також метеорологічна інформація та відомості про дорогу. Ще один примітний нюанс - це здатність Nismo Watch вимірювати швидкість серцебиття, що допоможе водіям відстежувати свій стан під час тривалих або надто швидкісних заїздів.

Поки що не зовсім зрозуміло, на якій саме стадії перебуваємо продукт - не виключено, що на даному етапі йдеться про концепт. Як би то не було, ніякої інформації про вартість або часу надходження в продаж не було опубліковано.

Вконтакте
Pinterest