Nyko і Nvidia випустять ігрові контроллери для Android-гаджетів

admin Новинки гаджетів

Nyko і Nvidia випустять ігрові контроллери для Android-гаджетівСучасні смартфони та інші гаджети під управлінням Android для багатьох користувачів стають ігровими пристроями - чимось на зразок більш універсальної альтернативи портативним консолям. Можливо, навіть більшою мірою це відноситься до продуктів, побудованим на базі платформи Nvidia Tegra 3 - доказом тому може послужити серія ігрових аксесуарів, представлених компаніями Nvidia і Nyko на E3.

Спільними зусиллями двох виробників були випущені дві моделі ігрових контролерів PlayPad, які призначаються для смартфонів і планшетників, обладнаних процесорами Tegra 3. Перша модель, так звана non-Pro, являє собою компактний геймпад з кнопкою-хрестовиною (D-pad), парою аналогових стіків, чотирма кнопками дії, тригерами і службовими кнопками. Що ж до версії Pro, то вона має схожу розкладку елементів управління, але її корпус трохи крупніше і по контурах злегка нагадує контролер Xbox 360.

Новинки сумісні з будь-яким Android-гаджетом, що працюють під управлінням версії 3.0 і вище. На жаль, поки що нічого не сказано про ціну новинок.

Вконтакте
Pinterest